reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-11-27 - 2021-11-28

20-22.11 Polsat Sport: derby Łodzi, MLS i magazyny

dodano: 2021-11-19 02:09 | aktualizacja: 2021-11-19 11:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 20-21 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Energa Basket Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Major League Soccer (MLS), Copa Sudamericana, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet Championship, La Liga Santander, gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Toruniu, Ultimate Fighting Championship (UFC), Formuła 1, tenis ziemny, bobsleje, curling, łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France, łyżwiarstwo szybkie, short track, skeleton oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski i League of Legends - Worlds.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga, Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Copa Sudamericana (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Toruniu (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - Internationaux de France (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj i tutaj), skeleton  (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Trinity Force Puchar Polski (więcej tutaj) i League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

20 listopada (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 skeleton, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 skeleton, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd kobiet, Polsat Sport Extra

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 bobsleje: Puchar Świata w Innsbrucku, Polsat Sport

9:00 curling kobiet, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Szkocja - Rosja, Polsat Sport Extra

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje: Puchar Świata w Innsbrucku, Polsat Sport

11:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

11:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

11:30 Formuła 1, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

11:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 4

12:50 (Polsat Sport News) i 13:00 (Eurosport 2) łyżwiarstwo figurowe. Internationaux de France: program dowolny solistek, Polsat Sport News i Eurosport 2

13:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 Sky Bet Championship: Sheffield United FC - Coventry City FC, Eleven Sports 4

13:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:55 La Liga Santander: Celta Vigo - Villarreal CF, Eleven Sports 2

14:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:00 Formuła 1, Grand Prix Kataru: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 (Eurosport 2) i 15:00 (Polsat Sport News) łyżwiarstwo figurowe, Internationaux de France: taniec rytmiczny, Polsat Sport News i Eurosport 2

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Spezia Calcio, Eleven Sports 3

15:10 (Eurosport 2) i 16:00 (Polsat Sport News) łyżwiarstwo figurowe, Internationaux de France: taniec rytmiczny, Polsat Sport News i Eurosport 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Toruniu: ważenie, Polsat Sport News

15:30 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 4

16:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:10 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CD Alavés Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

16:25 Eredivisie: PSV Eindhoven - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport Premium 1

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Nantes, Eleven Sports 3 i nSport+

17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:00 (Eurosport 2) i 21:30 (Polsat Sport News) łyżwiarstwo figurowe, Internationaux de France: program dowolny solistów, Polsat Sport News i Eurosport 2

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - Polski Cukier Avia Świdnik, Polsat Box Go

17:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 10000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:20 Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

17:50 Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice, Polsat Box Go

18:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg drużynowy mężczyzn, Polsat Sport Extra

18:25 La Liga Santander: Atletico de Madrid Madryt - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 2. półfinał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

18:30 Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - SPS Chrobry Głogów, Polsat Box Go

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 Tauron Liga: #VolleyWrocław - Joker Świecie, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:50 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

20:20 Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - Korona Kielce, Polsat Box Go

20:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:30 łyżwiarstwo figurowe, Internationaux de France: ceremonia medalowa, Polsat Sport News

20:30 Major League Soccer (MLS), faza play-off: Philadelphia Union - New York Red Bulls Nowy Jork, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:55 Copa Sudamericana: Athletico-PR Kurytyba - Red Bull Bragantino Bragança Paulista, Polsat Sport News

21:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:50 KSW63, Polsat Sport Fight

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 short track: Puchar Świata w Debreczynie, Polsat Sport News

23:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 20 na 21 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

0:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra

1:00 curling, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Szkocja - Szwecja, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games

1:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

3:30 curling kobiet, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Szwecja - Rosja, Polsat Sport News

21 listopada (niedziela)
5:00 „Rywalizacje konieczne” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:15 La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 „One Club Man” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

5:45 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

6:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 1. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: 2. przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

8:30 lekkoatletyka: „Magazyn lekkoatletyczny” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 curling, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Szwajcaria - Czechy, Polsat Sport Extra

9:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:20 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

11:55 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

12:25 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Tychy, Polsat Sport

12:30 piłka nożna: „Piłkarscy celebryci” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - RC Lens, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

12:55 Sky Bet Championship: Derby County FC - AFC Bournemouth, Eleven Sports 4

13:00 Formuła 1, Grand Prix Kataru: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

13:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 (Eurosport 2) i 22:30 (Polsat Sport News) short track: Puchar Świata w Debreczynie, Polsat Sport News i Eurosport 2

14:00 Formuła 1, Grand Prix Kataru: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle, Polsat Sport Premium 1

14:30 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry podwójnej, Polsat Sport Extra

14:30 łyżwiarstwo figurowe, Internationaux de France: pokazy mistrzów, Polsat Sport News

14:30 KSW62, Polsat Sport Fight

14:45 PlusLiga: Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

14:55 Fortuna: Liga: 1. FC Slovacko Uherské Hradiště - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Venezia FC Wenecja, Eleven Sports 3

14:55 Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 4

15:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:35 „Gianluca Di Marzio” - wywiad, Eleven Sports 2

16:05 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport News

16:10 La Liga Santander: Granada CF Grenada - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 2

16:40 Ereidvisie: RKC Waalwijk - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

16:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Stavanger: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport News

17:00 tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - GTK Gliwice, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: LUK Lublin - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

17:40 Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:50 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn, Polsat Box Go

17:55 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Premium 2

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat i Polsat Sport Extra) gala bokserska Polsat Boxing Promotions w Toruniu, Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

20:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź, Polsat Sport

20:40 Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport

21:00 łyżwiarstwo szybkie: Puchar Świata w Stavanger, Polsat Sport News

22:15 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

22:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 Major League Soccer (MLS), faza play-off: Portland Timbers - Minnesota United, Polsat Sport

Noc z 21 na 22 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 curling, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Dania - Norwegia, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 KSW, Polsat Sport Extra

3:30 curling kobiet, mistrzostwa Europy w Lillehammer: Szwecja - Szkocja, Polsat Sport News


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

219 zł Więcej...