reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wiosenna oferta telewizji Polsat

dodano: 2022-02-27 21:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat wiosna Wiosną br. telewizja Polsat pokaże takie programy jak „Wydarzenia”, „Gość Wydarzeń”, „Gliniarze” (sezon 12.), „Pierwsza miłość” (sezon 18.), „Osaczony”, „Love Island. Wyspa miłości” (sezon 5.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 5.), „Mecenas Porada”, „Komisarz Mama” (sezon 3.), „Nasz nowy dom” (sezon 18.), „Przyjaciółki” (sezon 19.), „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 16.), „Ewa gotuje” (sezon 34.), „Kowalscy kontra Kowalscy” (sezon 2.) i „Kabaret na żywo. Nowy skŁAD” (sezon 12.).

Polsat wiosna


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, programy, seriale, filmy oraz wydarzenia i sport. Wśród nowości pełen zagadek i tajemnic z przeszłości „Osaczony”, gdzie mieszają się skrajne emocje, oraz „Mecenas Porada”, w którym główna bohaterka dzielnie radzi sobie z życiowymi trudnościami i jest zawsze blisko ludzi. Oprócz tego kontynuacje znanych z anteny produkcji. Jaka będzie wiosna 2022 roku w telewizji Polsat?

Wiosna 2022 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Wydarzenia”
emisja: codziennie o 18:50 i od poniedziałku do piątku o 12:50 i 15:50

Program informacyjny Polsatu emitowany jest w czterech odsłonach. Od godziny 12:50, co trzy godziny, widzowie mogą zobaczyć „Wydarzenia”. Główne wydanie codziennie o godzinie 18:50. Program prowadzi Dorota Gawryluk. Wydania weekendowe „Wydarzenia 18:50” - Katarzyna Zdanowicz, Agnieszka Mosór i Michał Cholewiński. Natomiast o godzinie 21:50 na widzów kanału Polsat News oraz stacji Wydarzenia 24 czekają „Wydarzenia wieczorne” - podsumowanie doniesień danego dnia z kraju i ze świata (więcej tutaj). Tuż po głównym wydaniu widzowie mogą oglądać program publicystyczny „Gość Wydarzeń”. Prowadzącymi są Bogdan Rymanowski, Piotr Witwicki i Marcin Fijołek. Emisja od poniedziałku do soboty (więcej tutaj).

„Gliniarze” 12
emisja: od poniedziałku do piątku (od 28 lutego br.) o 17:00

Psychopaci, porywacze, handlarze żywym towarem, narkotykowi bossowie czy nieuchwytni seryjni mordercy - to tylko niektórzy przestępcy, z którymi zmierzą się śledczy z Centralnego Biura Policji w dwunastym sezonie serialu „Gliniarze”. Detektywi Nowak (w tej roli Ewelina Ruckgaber), Roguz (Piotr Mróz), Berg (Charlotta Zielińska), Bogusz (Aleksander Mackiewicz), Górski (Tomasz Skrzypniak) i Mazur (Arkadiusz Krygier) wspomagani przez swoich współpracowników znów staną oko w oko z groźnymi przestępcami. Czy tym razem wszyscy wyjdą cało z tej konfrontacji? To jednak nie wszystko, ponieważ do obsady dołączają nowe twarze. Aspirant sztabowy Agata Byczewska (Magdalena Wojtacha) to bystra i pozornie empatyczna policjantka z innej warszawskiej komendy, która zastąpi Jakuba, jak zostanie postrzelony i zawieszony w czynnościach służbowych. Druga postać to Elżbieta Mora (Ewa Ruckgaber) - w serialu matka Filipa Mory, narzeczonego Natalii. Jak Ewa Ruckgaber, prywatnie mama Eweliny Ruckgaber, wypadnie w roli jej teściowej (więcej tutaj)?

„Pierwsza miłość” 18
emisja: od poniedziałku do piątku o 18:00

Niespodziewane zwroty akcji, emocjonujące wątki oraz wciągające intrygi i tajemnice. Do tego serdeczna przyjaźń, gorąca miłość, romanse i rozstania, nowe zawodowe wyzwania i na dokładkę motywy sensacyjno-kryminalne i komediowe. Jak zapowiada nadawca, tematy i problemy bliskie otaczającej nas codzienności przeplatane zabawnymi przygodami głównych bohaterów i chwilami pełnymi wzruszeń oraz emocji sprawiają, że od serialu trudno się oderwać (więcej tutaj).

„Osaczony”
emisja: w poniedziałki (od 28 lutego br.) o 20:00

Próbując na własną rękę rozwikłać zagadkę śmierci pięciolatka, osaczony przez wszystkich Michał (Leszek Lichota) odkrywa zdumiewającą prawdę o własnej przeszłości, ale też orientuje się, że jest częścią mrocznej układanki, w której pożądanie i miłość mieszają się z zemstą i zdradą. Mieszkańcami podwarszawskiego strzeżonego osiedla wstrząsa śmierć 5-letniego Tomasza. Zwłoki w pobliskim lesie znajduje sąsiad, Michał Górski, którego z chłopcem łączyła głęboka więź. Szybko okazuje się, że wszyscy z otoczenia zamordowanego mają coś do ukrycia - zarówno matka chłopca, Justyna (Maria Dębska), jak i żona Michała, Anita (Ilona Ostrowska), pomieszkujący u nich życiowy rozbitek Adrian (Wojciech Błach), czy mąż Justyny, Paweł (Mateusz Janicki), weteran wojny w Afganistanie, cierpiący na zespół stresu pourazowego. Ale to Michał od początku jest głównym podejrzanym. Jego sytuację komplikuje dodatkowo kryzys małżeński, któremu przyglądają się nastoletnie córki i który szybko demaskuje prowadzący sprawę ekscentryczny komisarz Kron (Eryk Lubos). Michał postanawia szukać sprawcy na własną rękę, a wchodząc głębiej w życie swoich sąsiadów, odkrywa ich mroczne tajemnice i zaskakujące relacje, a nawet echa afery pedofilskiej. Ale też wpada na trop kogoś, kto uparcie próbuje zatrzeć przed nim ślady (więcej tutaj).

„Love Island. Wyspa miłości” 5
emisja: od niedzieli do piątku (od 28 lutego br.) o 22:10

Nowi atrakcyjni single i singielki, hiszpańskie słońce i dużo pozytywnej energii. Tym razem fani będą mogli śledzić miłosne zmagania uczestników siedem razy w tygodniu. Od poniedziałku do piątku i w niedzielę w Polsacie, a w soboty specjalne wydanie „Sobota na Love Island” dostępne w bezpłatnym serwisie Polsat Go. Zasady programu pozostają bez zmian, ale niespodzianek nie zabraknie. Bohaterowie reality show przyjechali do Andaluzji, żeby poznać kogoś bardzo bliskiego, komu oddadzą całe swoje serce. Na miejscu czekają na nich romantyczne randki oraz gry i zabawy, dzięki którym poznają się lepiej i znajdą drugą połówkę. Wyzwaniem dla zbudowanych relacji będą stale pojawiający się nowi, atrakcyjni uczestnicy. Co kilka dni Wyspiarze połączą się w pary, a ci, których uczucie nie zostanie odwzajemnione, opuszczą show. Starania Islanderów będzie rejestrować kilkadziesiąt kamer. Nagrodą główną w programie jest 100 tysięcy złotych (więcej tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 5
emisja: we wtorki (od 1 marca br.) 20:05

Nowy sezon zmagań prawdziwych herosów, jeszcze większy niż do tej pory apetyt na zwycięstwo i 150 tysięcy złotych do zgarnięcia. Jak zapewnia nadawca, „Ninja Warrior Polska” przyzwyczaił widzów Polsatu do ogromnych emocji. Teraz będzie ich jeszcze więcej. Na słynnym torze przeszkód staną wszyscy Last Man Standing - zawodnicy, którzy w każdym z sezonów popisali się największymi umiejętnościami, dochodząc w finale programu najdalej, a także weterani, znani z poprzednich edycji, oraz nowe, sportowe odkrycia. Kobiety tak jak do tej pory nie będą odpuszczać, udowadniając za każdym razem, że „słaba płeć” nie istnieje. W zasadach mamy nowość. Będą to podwójne przeszkody - zawodnik sam będzie mógł zdecydować, którą z dwóch przejdzie. Podobnie jak w poprzedniej edycji dwóch najlepszych zawodników etapu eliminacyjnego walczyć będzie na Power Tower o złoty bilet, czyli awans do finału z pominięciem toru półfinałowego. Jeszcze lepiej przygotowani niż dotychczas zawodnicy zmierzą się z ekstremalnie skomplikowanymi przeszkodami - tak trudno do tej pory jeszcze nie było. Ale na torze pojawią się także amatorzy oraz osoby znane. Trzymamy kciuki. Oprócz tytułu „Ninja Warrior” zawodnicy ścigają się o finansową nagrodę główną. Dla uznania odwagi i siły najmężniejszych zawodników - w programie są wie gwarantowane nagrody pieniężne: 15 tysięcy złotych dla Last Man Standing oraz 5 tysięcy złotych dla kobiety, która dotrze do finału. Gospodarzami widowiska jest niezawodne trio: Karolina Gilon w roli prowadzącej oraz komentatorzy: Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski „Juras” (więcej tutaj).

„Mecenas Porada”
emisja: w środy (od 2 marca br.) o 20:05

Prawdziwe życie. W rolach głównych: Aleksandra Domańska, Magdalena Wróbel, Katarzyna Zawadzka, Monika Krzywkowska, Radosław Pazura, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Pawlicki, Piotr Gąsowski, i Antoni Królikowski. Mecenas Katarzyna Porada jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Droga do tego celu nie była usłana różami, a Kasia w swej karierze zawodowej ma nawet doświadczenia we fryzjerstwie. Ośmielona uzyskaniem dyplomu adwokata udaje się do szefowej w kancelarii, w której pracuje, po podwyżkę. Ta, zamiast pogratulować Katarzynie sukcesu, zwalnia ją. Nie mogąc znaleźć zatrudnienia, zdesperowana wynajmuje maleńki boks w galerii handlowej. Oferuje klientom niedrogą pomoc prawną - koszt to złotówka za minutę. Nawet nie zdaje sobie sprawy, jak nietypowych klientów przyciągnie swoją ofertą (więcej tutaj).

„Komisarz Mama” 3
emisja: w środy (od 2 marca br.) o 21:05

Maria Matejko (Paulina Chruściel) na tropie kolejnych zbrodni. Przed nią i jej grupą następne morderstwa oraz dziesiątki podejrzanych. Ona jednak wie, jak rozwiązać każdą najtrudniejszą i najbardziej zawiłą sprawę. Fałszywe tropy, które często prowadzą donikąd, to dla niej ważny element układanki. Wiosną nowe perypetie pewnej siebie, skutecznej a przy tym niezwykle czarującej komisarz. Jej metody niejednokrotnie zaskakują, ale ona nie kończy śledztwa, dopóki nie znajdzie prawdziwego zabójcy. Gdy wymaga tego sprawa, zatrudnia się w barze jako kelnerka, a innym razem zasiada za kierownicą autobusu. Równie skomplikowane, co sprawy kryminalne, jest jej życie uczuciowe. Z jednej strony skrywany przed zespołem romans z komisarzem Dębskim (Paweł Ławrynowicz), a z drugiej od dawna potajemnie zakochany Piotr (Wojciech Zieliński). Czy komisarz Matejko łatwiej jest odnaleźć mordercę, czy ułożyć życie prywatne? W trzecim sezonie pojawia się brat podkomisarza Żeromskiego - Adam (Marcin Bosak), a także więcej informacji na temat ich matki Aleksandry (Ewa Kasprzyk), która zamieszana jest w jedną ze spraw. Piotr po wypadku podejmuje natomiast decyzję o powrocie do pracy, co rozwściecza inspektor Patrycję Madalińską (Anna Dereszowska). Żeromski jest przekonany o słuszności swojego postanowienia. Jak się okazuje - nie do końca. Żeby wytrwać na służbie, coraz częściej sięga po leki przeciwbólowe (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 18
emisja: w  czwartki (od 3 marca br.) o 20:05

Poruszające historie i dwanaście remontów, z których każdy jest ogromnym wyzwaniem. Od 2013 roku ekipa programu przeprowadziła ponad 250 przemian, które dają rodzinom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często są impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia. Teraz ponownie przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz, aby wyciągnąć pomocną dłoń. W osiemnastym sezonie odwiedzili Radom, Podlasie, Śląsk i Zamojszczyznę. Poza ciepłym domem bohaterowie programu mogą liczyć również na wsparcie w rozwoju zawodowym poprzez kursy i szkolenia, które mogą pomóc wrócić im na rynek pracy, zainspirować do zmian, rozwinąć pasje i wykorzystać ich talenty. W roli prowadzącej Katarzyna Dowbor, a do tego znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Artur Witkowski, Wiesław Nowobilski i Przemysław Oślak (więcej tutaj i tutaj).

„Przyjaciółki” 19
emisja: w czwartki (od 3 marca br.) o 21:05

Jaką decyzję podejmie Patrycja (Joanna Liszowska)? Zaufa ponownie Wiktorowi (Paweł Deląg)? A może zraniony Artur (Paweł Małaszyński) zdecyduje się wrócić i jeszcze raz o nią zawalczyć? Jaki dom uda się stworzyć Zuzannie (Anita Sokołowska) i Błażejowi (Mateusz Damięcki) dla ich synów? Czy Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) po różnych życiowych turbulencjach w końcu będą mogli skupić się na sobie, swoim związku i cieszyć się życiem? Jak ułoży się współpraca Ingi (Małgorzata Socha) z byłymi partnerami? Czy otworzy się jeszcze na miłość i da szansę Konradowi (Paweł Ławrynowicz)? Odpowiedzi na wszystkie pytania wiosną 2022 roku. Nowe odcinki z pewnością zaskoczą, wzruszą, momentami rozbawią, a przede wszystkim potwierdzą, że choć nie zawsze jest kolorowo, mając tak wspaniałe przyjaciółki u boku, można poradzić sobie z wszystkimi wyzwaniami i wyjść z najtrudniejszych życiowych zakrętów. W serialu występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Elżbieta Jarosik, Dorota Kolak, Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Adam Adamonis, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg i Marcin Korcz. W nowym sezonie do obsady dołączyli również nowi aktorzy, a wśród nich Olga Sarzyńska, Marta Chyczewska, Adam Zdrójkowski i Karol Dziuba (więcej tutaj).

„Twoja twarz brzmi znajomo” 16
emisja: w piątki (od 4 marca br.) o 20:05

Wiosenne muzyczne metamorfozy zaprezentują: modelka i influencerka Karolina Pisarek, najmłodsza w historii uczestniczka Wiktoria Gabor, aktor Patryk Cebulski, wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Anna Rusowicz, aktor, muzyk i artysta kabaretowy Andrzej Kozłowski, wokalistka, producentka muzyczna i autorka piosenek Anna Jurksztowicz, aktor Maciej Radel, a także po raz pierwszy na scenie polskiej edycji programu zagraniczny artysta - belgijski wokalista Johan Waem „Danzel”. Wśród jurorów doszło do zmiany. Krzysztof Cugowski, współzałożyciel i były wokalista rockowego zespołu Budka Suflera, zajął fotel, na którym poprzednio zasiadał Andrzej Gromala „Gromee”, a w składzie sędziowskim pozostają Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska i Michał Wiśniewski. Program prowadzą: Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor (więcej tutaj).

„Ewa gotuje” 34
emisja: w soboty (od 5 marca br.) o 10:10

Zdrowo, domowo, pysznie i praktycznie. Wiosną br. Polsat poleca najnowsze odcinki magazynu kulinarnego, w którym Ewa Wachowicz prezentuje, jak przygotować dania zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, z wykorzystaniem produktów lokalnych, na podstawie rodzimych receptur, jak i najlepszych przepisów zagranicznych. Wszystko z uwzględnieniem rytmów przyrody, w duchu ekologii. Gospodyni programu chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. Ewa Wachowicz słynie nie tylko ze znakomitej kuchni, której tajniki od lat z powodzeniem zdradza widzom Polsatu, ale znana jest także jako restauratorka, propagująca kulinarne tradycje Krakowa i Małopolski i najnowsze trendy, docierające do nas z całego świata (więcej tutaj).

„Kowalscy kontra Kowalscy” 2
emisja: w soboty (od 5 marca br.) o 20:05

Serial wraca na antenę Polsatu z jeszcze większą liczbą wpadek, zawirowań i nieoczekiwanych zwrotów. Akcja toczy się bezpośrednio po wydarzeniach, które widzowie mogli śledzić w pierwszym sezonie. Czym tym razem zaskoczą najpopularniejsi Kowalscy w Polsce: Piotr (Piotr Adamczyk), Anna (Marieta Żukowska), Jadwiga (Katarzyna Kwiatkowska), Henryk (Wojciech Mecwaldowski), Jan (Patryk Cebulski), Nikodem (Jakub Zdrójkowski) i Zenon (Paweł Wawrzecki)? Do obsady dołączył Jerzy Bończak, który wciela się w ojca Anny. Dużą rolę w życiu bohaterów odegrają także: Laura (Anna Czartoryska-Niemczycka), Diana (Martyna Solska) oraz Albert (Przemysław Bluszcz). Nie zabraknie postaci, znanych z pierwszego sezonu. Wśród nich: Elżbieta (Wiktoria Gąsiewska), Hamlet (Mikołaj Cieślak) i Milana (Joanna Orleańska) (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Nowy skŁAD” 12
emisja: w niedziele (od 6 marca br.) o 20:00

Kolejna edycja programu. Tym razem rolę gospodarzy przejmują Ewa Błachnio i Piotr Gumulec „Guma”, a pretekstem do prezentacji premierowych skeczy jest kabaretowe spojrzenie na pracę redakcji informacyjnej. „Poważnych” dziennikarzy wesprą „szalone” dziennikarki zaangażowane, znane z „Kliniki Skeczów Męczących” - Adrianna Borek i Dominika Najdek (więcej tutaj).

Sport
emisja: wiosną br.

Jak zapowiada nadawca, pod względem sportowym wiosna br. przywita widzów telewizji Polsat bogactwem transmitowanych dyscyplin oraz emocji. Marzec br. to ostatnia szansa na odrobinę śnieżnego szaleństwa, a okazja ku temu będzie wyjątkowa: Zimowe igrzyska paraolimpijskie i około 300 godzin transmisji w kanałach Polsatu. Po raz pierwszy w Polsce prywatny nadawca, na tak dużą skalę pokazywać będzie te zawody. W Pekinie rywalizacja toczyć się będzie w hokeju na lodzie, narciarstwie alpejskim, narciarstwie klasycznym, biathlonie, snowboardzie oraz curlingu i wszyscy liczymy na medale Biało-Czerwonych (więcej tutaj). Przez marzec, kwiecień i maj decydować się będą losy trofeum klubowej piłki nożnej - Pucharu Europy, będącego nagrodą w Lidze Mistrzów UEFA. Wiosną o to trofeum powalczą między innymi Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Ciristiano Ronaldo czy Leo Messi. Także w siatkarskiej Lidze Mistrzów dziać będzie się wiele, a fani mają nadzieję, że - tak jak przed rokiem - triumf powędruje do którejś z polskich drużyn. Zachwycać będą także tenisiści. W terminie od marca do maja zaplanowanych jest pięć turniejów ATP Masters, w których trzymamy kciuki za Huberta Hurkacza. Niedługo po nich - jak co roku - nastanie tenisowe święto, którego znakiem rozpoznawczym jest zieleń trawiastych kortów Wimbledonu. Także na polskich kortach dziać będzie się bardzo wiele, a wszystko za sprawą Superligi, czyli zupełnie nowych rozgrywek z udziałem rodzimych i zagranicznych gwiazd tenisa (więcej tutaj). Nudą nie będzie wiać także z krajowych boisk piłkarskich czy parkietów koszykarskich. Największe emocje związane z Fortuna 1. Ligą, Energa Basket Ligą, Plusligą, Tauron Ligą czy Pucharem Polski piłkarzy, jak zwykle czekają kibiców wiosną. Podobnie będzie ze sportami walki, które pod postacią gal MMA czy pięściarskich Polsat Boxing Promotions, szczelnie wypełnią ramówki kanałów sportowych Polsatu w najbliższych miesiącach (więcej tutaj).
 
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Aleksandra Zienkiewicz w serialu „Pierwsza miłość”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Cyfrowy Polsat
Karolina Gilon w programie „Love Island. Wyspa miłości”, foto: Cyfrowy Polsat
Maria Dębska w serialu „Osaczony”, foto: Dawid Olczak/Cyfrowy Polsat
Maria Dębska w serialu „Osaczony”, foto: Dawid Olczak/Cyfrowy Polsat
Maria Dębska i Leszek Lichota w serialu „Osaczony”, foto: Dawid Olczak/Cyfrowy Polsat
Maria Dębska i Leszek Lichota w serialu „Osaczony”, foto: Dawid Olczak/Cyfrowy Polsat
Ewa Wachowicz podczas promocji programu „Ewa gotuje”, foto: WBF
Ewa Wachowicz podczas promocji programu „Ewa gotuje”, foto: WBF


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...