reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ziemia w kwietniu w National Geographic Wild

dodano: 2022-03-30 21:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W kwietniu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom szczególnie taki program jak „Dzika konfrontacja”, w ramach pasma „Drapieżny miesiąc” takie produkcje jak „Najgroźniejsze zwierzęta Afryki” (sezon 7.) i „Toksyczni zabójcy” (sezon 4.), a w ramach pasma „Miesiąc Ziemi” takie programy jak „Arcytrudna misja”, „Projekt Photo Ark”, „Ukryte piękno Europy: Polska”, „Podniebne safari”, „Wodospady Wiktorii: Afrykański Raj” i „Ostatnia Shangri-La”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w kwietniu br. okazji Dnia Ziemi (w piątek, 22 kwietnia br.) na widzów kanału National Geographic Wild czekać będzie pasmo „Miesiąc Ziemi” (w soboty, od 16 kwietnia br. od godziny 14:00)

Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Drapieżny miesiąc”:
emisja: w niedziele (od 3 kwietnia br.) o 14:00
Od groźnych pająków i węży po jadowite kukangi i dziobaki - te zwierzęta zostały obdarzone przez Matkę Naturę wyjątkowymi broniami. Niektóre gatunki mogą nimi zaskoczyć. Pasmo specjalne „Drapieżny miesiąc” poświęcone jest najgroźniejszym zwierzętom na naszej planecie (więcej tutaj).

„Drapieżny miesiąc”:
„Najgroźniejsze zwierzęta Afryki” 7 („Africa's Deadliest” 7)
emisja: w niedziele (od 3 kwietnia br.) o 14:00

Oto fascynująca wyprawa do świata najgroźniejszych zwierząt Afryki. Tutaj o zwycięstwie nie zawsze decyduje brutalna siła. Delta Okawango to ostoja dzikiej przyrody, a drapieżniki wykorzystują dogodne warunki do polowania. Tutaj każdy łyk wody wiąże się z ryzykiem. Kamery National Geographic Wild dotarły też w głębiny afrykańskich oceanów, by zobaczyć, jak w tym tajemniczym świecie udaje się przetrwać fascynującym morskim stworzeniom. Widzowie przyjrzą się również drapieżnikom, które choć wcale nie sprawiają wrażenia groźnych, okazują się zabójczo niebezpieczne (więcej tutaj).

„Drapieżny miesiąc”:
„Toksyczni zabójcy” 4 („Bite, Sting Kill” 4)
emisja: w niedzielę, 3 kwietnia br. o 15:00

Od śmiercionośnych pająków i węży po jadowite kukangi i dziobaki - National Geographic Wild prezentuje zwierzęta, które zabijają przy pomocy toksycznych substancji. Jak zapowiada nadawca, z zapartym tchem widzowie przyglądać się będą zwierzętom, które zabijają przy pomocy najróżniejszych metod i substancji. Poznają budzące grozę historie, w których główne role odgrywają rzadkie pajęczaki i gady, w tym potężne warany z Komodo, tajemnicze jadowite ssaki, takie jak dziobaki i kukangi, oraz inni toksyczni zabójcy.

„Miesiąc Ziemi”:
emisja: w soboty (od 16 kwietnia br.) o 14:00
Kwiecień to miesiąc, który upływa pod znakiem celebrowania istoty naszej planety. W tym czasie przypada Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji kanał National Geographic Wild przygotował specjalne pasmo, poświęcone najpiękniejszym miejscom i zjawiskom, jakie można zobaczyć na naszej planecie. Pełne zapierających dech w piersiach ujęcia z najdalszych zakątków, od Butanu po Australię, mają przypominać jak cenny jest nasz naturalny dom i jak ważne jest, by o niego dbać. W ramach pasma „Miesiąc Ziemi” zostanie wyemitowany też program poświęcony najpiękniejszym lokalizacjom w Polsce. W ramach pasma widzowie zobaczą takie programy jak „Arcytrudna misja” („Mission Critical”) (więcej tutaj), „Projekt Photo Ark” („Photo Ark 2”) (więcej tutaj i tutaj), „Ukryte piękno Europy: Polska” („Hidden Wonders of Europe - Poland”) (więcej tutaj), „Podniebne safari” („Sky Safari: Australia”) (więcej tutaj), „Wodospady Wiktorii: Afrykański Raj” („Victoria Falls: Africa's Garden of Eden”) (więcej tutaj) i „Ostatnia Shangri-La” („The Last Shangri-La”).

„Dzika konfrontacja” („Something Bit Me”)
emisja: we wtorki (od 26 kwietnia br.) o 18:00

W pracy z dzikimi zwierzętami należy zachować szczególną czujność. Przekonali się o tym bohaterowie tej serii. Program, który filmowcy realizują w kostarykańskiej puszczy, przybiera dramatyczny obrót. Na skutek nieoczekiwanej napaści producent telewizyjny może stracić nogę, a nawet życie. W hrabstwie Orange w Kalifornii trenerka personalna staje oko w oko z drapieżnikiem przemierzającym górskie szlaki. Niestety, jej umiejętności nabyte w trakcie służby wojskowej nie wystarczają, by odeprzeć atak. Na pomoc kobiecie rusza grupa rowerzystów. Tymczasem u wybrzeży Karoliny Północnej grupa surferów wpływa na wody patrolowane przez jedno z najstarszych i najbardziej zabójczych zwierząt morskich na Ziemi. Z kolei w mieście Fort Collins w stanie Kolorado trening biegacza zostaje brutalnie przerwany przez spotkanie z szybką i zwinną zabójczynią.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...