reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-17 - 2022-08-18

21-23.05 Polsat Sport: Puchar Szkocji, MLS i derby

dodano: 2022-05-20 19:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 21-22 maja br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga, Energa Basket Liga, Liga Mistrzyń siatkarek, Liga Mistrzów siatkarzy, siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures, Scottish Cup, Fortuna 1. Liga, Serie A Tim, La Liga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Sky Bet League One, Campeonato Brasileiro Série A, Major League Soccer (MLS), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Premier Boxing Champions, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Memoriał Wiesława Czapiewskiego, lekkoatletyka - Diamentowa Liga, golf - PGA Championship, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Turkish Airlines Euroliga (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), siatkówka plażowa - VW Beach Pro Tour Futures (więcej tutaj), Scottish Cup (więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Sky Bet League One (więcej tutaj), Campeonato Brasileiro Série A (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Memoriał Wiesława Czapiewskiego, lekkoatletyka - Diamentowa Liga (więcej tutaj), golf - PGA Championship (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj) i Counter-Strike: Global Offensive - Polska Liga Esportowa (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

21 maja (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:10 lekkoatletyka: 1. Memoriał Wiesława Czapiewskiego, Polsat Sport

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:45 e-sport, Counter-Strike: Global Offensive: Polska Liga Esportowa, Polsat Games

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

14:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

15:00 lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Birmingham, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Genewie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:15 „Magazyn sportów walki” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna, Scottish Cup, finał: Rangers FC Glasgow - Heart of Midlothian FC Edynburg, Polsat Sport Premium 1

15:55 piłka nożna, Sky Bet League One, baraż, finał: Wycombe Wanderers FC - Sunderland AFC, Eleven Sports 4

16:00 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga, mecz o miejsca 3. i 4.: FC Barcelona - Olympiakos Pireus, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat

17:10 piłka nożna, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga, mecz o miejsca 3. i 4.: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Anwil Włocławek, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Celta Vigo, Eleven Sports 1

17:40 Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii: 1. wyścig, Polsat Sport Extra

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

18:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 koszykówka, Turkish Airlines Euroliga, finał: Real Madrid Madryt - Anadolu Efes Stambuł, Polsat Sport Extra

19:00 golf, PGA Championship: 3. dzień, Polsat Sport News

19:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

19:15 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - FC Empoli, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Multifeed i Multifoot, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

21:25 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - Goias EC Goiânia, Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 KSW53, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 21 na 22 maja (z soboty na niedzielę)
0:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): FC Cincinnati - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

1:00 MMA: UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

1:55 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Glendale, Polsat Sport

22 maja (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:35 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:50 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

10:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 Formuła 3, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig, Polsat Sport Extra

10:30 survival: „Przetrwaj i wygraj” - serial dokumentalny, Polsat Sport

10:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:35 Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig, Polsat Sport News

11:50 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 „The Best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Sport Extra

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Korona Kielce, Polsat Sport Premium 1

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 3

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Polkowice - Miedź Legnica, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Apklan Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - ŁKS Łódź, Polsat Box Go

12:50 siatkówka plażowa, VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie: finał kobiet, Polsat Sport News

12:55 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: parada kierowców, Eleven Sports 1

13:55 Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii: wyścig, Eleven Sports 1

14:00 siatkówka plażowa, VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie: mecz kobiet o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2021” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

15:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

15:15 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): „UFC Ultimate Knockouts” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:40 piłka nożna, La Liga Santander: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 Liga Mistrzyń siatkarek, finał: A.Carraro Imaco Conegliano - VakifBank Stambuł, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 2

18:30 piłka nożna, Coppa Italia: „Magazyn Pucharu Włoch” - magazyn, Polsat Sport Extra

19:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:50 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

19:55 piłka nożna, La Liga Santander: Granada CF Grenada - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

19:55 piłka nożna, La Liga Santander: Deportivo Alaves Vitoria-Gasteiz - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 4

20:00 Liga Mistrzów siatkarzy, finał: Trentino Itas - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

20:00 (Polsat Sport Extra) i 20:30 (Super Polsat) koszykówka, Energa Basket Liga, 3. finał fazy play-off: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław, Super Polsat i Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

20:55 piłka nożna, Campeonato Brasileiro Série A: SC Corinthians Paulista São Paulo - Sao Paulo FC, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - Cagliari Calcio, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

21:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Sociedad - Atletico Madrid Madryt, Eleven Sports 3

23:00 golf, PGA Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:05 piłka nożna, Major League Soccer (MLS): Charlotte FC - Vancouver Whitecaps FC, Polsat Sport News

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 22 na 23 maja (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Mid-Season Invitational, Polsat Games

2:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2021” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

4:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Extra


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...