reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Vectra: Canal+ w 4K, TVP ABC HD i TVP Nauka HD

dodano: 2022-10-05 06:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Vectra/satkurier.pl

Vectra We wtorek, 4 października br. oferta sieci Vectra powiększyła się o stacje CANAL+ 4K Ultra HD, TVP ABC HD i TVP Nauka HD. Dodajmy, że abonenci Vectry mają już dostęp do kanału TVP ABC w standardowej rozdzielczości - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. Ponadto operator wprowadził zmiany w dostępności już obecnych w tej sieci stacji, takich jak TVP Sport HD, TVP Kobieta HD, TVP Dokument HD, TVP Historia i TVP Rozrywka.

Vectra


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 28 marca br. nadawanie rozpoczął kanał TVP ABC HD, wersja w wysokiej rozdzielczości obecnej na rynku od 2014 roku stacji TVP ABC - wersje SD i HD mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą programy skierowane do dzieci i ich rodziców, w tym filmy oraz seriale animowane i fabularne, czy programy edukacyjne (więcej tutaj). W ofercie Vectry stacja Telewizji Polskiej znalazła się w pakietach Stalowym, Srebrnym, Złotym i Platynowym, na pozycji numer 130. Dodajmy, że abonenci tej sieci mieli już od 2014 roku dostęp do TVP ABC w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj).

TVP Nauka HD to kanał popularnonaukowy. W ofercie stacji widzowie znajdą dokumenty, reportaże, programy edukacyjne, filmy fabularne czy transmisje z wydarzeń naukowych. Kanał Telewizji Polskiej oficjalnie wystartował w poniedziałek, 3 października br. (więcej tutaj) W ofercie Vectry stacja znalazła się w pakietach Stalowym, Srebrnym, Złotym i Platynowym, na pozycji numer 160.

CANAL+ 4K Ultra HD to stacja o charakterze uniwersalnym, z portfolio spółki CANAL+ Polska, której udziałowcami są Groupe CANAL+, TVN Media (Warner Bros. Discovery) i Liberty Global Ventures Holding B.V. W ramówce kanału widzowie znajdą filmy, seriale, dokumenty, programy rozrywkowe czy transmisje sportowe. Stacja rozpoczęła nadawanie w 2018 roku (więcej tutaj). W ofercie Vectry program będzie dostępny dla abonentów pakietu CANAL+ Prestige, korzystających z dekoderów TV Smart 4K Box, na pozycji numer 375.

Ponadto zmieniła się pakietyzacja obecnych już w ofercie operatora kanałów TVP Sport HD (więcej tutaj i tutaj), TVP Kobieta HD oraz TVP Dokument HD (więcej tutaj) - będą one dostępne od pakietu Stalowego. Zmieniły się również pozycje stacji TVP Historia (więcej tutaj) i TVP Rozrywka (więcej tutaj), które są obecnie dostępne pod numerami odpowiednio 131. i 132.

Przypomnijmy, iż w ostatnim czasie oferta sieci Vectra powiększyła się o takie kanały telewizyjne jak WTK HD, Fanklub TV HD, Eska TV HD (więcej tutaj), CANAL+ Sport 3 HD, CANAL+ Sport 4 HD i CANAL+ Now HD (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...