reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Rozrywka bez końca w grudniu w Warner TV

dodano: 2022-11-23 19:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Warner TV Polska W grudniu br. kanał Warner TV poleca swoim widzom taki film jak „Człowiek na krawędzi”, w ramach pasma „Sztuka walki” takie produkcje jak „Daredevil”, „Sucker Punch”, „Blade: Wieczny łowca” i „Blade: Mroczna trójca”, w ramach pasma „Piątki w akcji” takie filmy jak „Pitch Black” i „Człowiek demolka”, w ramach pasma „Griswaldowie” takie produkcje jak „W krzywym zwierciadle: Wakacje”, „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje” i „W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju”, w ramach pasma „Sylwestrowa noc” takie filmy jak „Dirty Dancing”, „Step Up - Taniec zmysłów”, „Step Up 2”, „Step Up 3”, „Magic Mike XXL” i „Bodyguard”, a także pasma „Dobry wieczór” i „Wielkie kino”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Warner TV:

„Sztuka walki”:
emisja: w czwartki o 21:00
Jak zapowiada nadawca, produkcje z grudniowej edycji pasma „Sztuka walki” zabiorą widzów do superbohaterskich i niesamowitych uniwersów, gdzie ponadnaturalne siły, nieludzkie zdolności i wizyty z zaświatów są na porządku dziennym (więcej tutaj).

Pasmo rozpocznie „Daredevil” (emisja w czwartek, 1 grudnia br. o godzinie 21:00), pierwsza ekranizacja komiksów o Mattcie Murdocku. Murdock to niewidomy prawnik, który specjalizuje się w działalności pro bono. Jednak pod osłoną nocy niepozorny mężczyzna jest samozwańczym stróżem prawa, który chroni nowojorską dzielnicę Hell’s Kitchen i dopada nękających ją złoczyńców. Jest niezwykle sprawny, szybki i dokładny (więcej tutaj).

Warner TV wyemituje produkcję jednego z reżyserów filmów superbohaterskich studia Warner Bros.: „Sucker Punch” (emisja w czwartek, 8 grudnia br. o godzinie 21:00) Zacka Snydera. Historia opowiada o losach młodej dziewczyny, która trafia do szpitala psychiatrycznego. Nie przyjmuje jednak do wiadomości swojego położenia i wymyśla alternatywny świat, w który ucieka z tego prawdziwego. Bohaterka postanawia przedrzeć się przez znajdujące się tam przeszkody, aby odzyskać wolność (więcej tutaj).

W grudniowej odsłonie pasma pojawią się też dwie części serii o łowcy wampirów. W filmie „Blade: Wieczny łowca” (emisja w czwartek, 1 grudnia br. o godzinie 23:00) widzowie poznają tytułowego półwampira. Rozpoczął on misję śledzenia innych wampirów, gdyż podejrzewał, że jeden z tych stworów zabił jego matkę. Początkowo motywacją bohatera była zemsta, ale wkrótce postanowił podjąć się misji bronienia ludzi. Dziś pomaga mu w tym mistrz Abraham Whistler, który służy Blade’owi wiedzą o ponadnaturalnych zjawiskach (więcej tutaj).

Pasmo zakończy „Blade: Mroczna trójca” (emisja w czwartek, 8 grudnia br. o godzinie 23:05). Tym razem zabójczy łowca będzie jedyną nadzieją dla całej ludzkości, która może paść ofiarą wampirów chcących przejąć kontrolę nad Ziemią. Na domiar złego na ogonie siedzą mu służby specjalne, które sądzą, że to Blade ma złowieszcze zamiary. Aktorzy stosują różne metody wcieleniowe, by stworzyć swoją postać. W przypadku superherosów nierzadko muszą wykreować wiarygodnego bohatera, bazując jedynie na komiksach. Metoda Wesleya Snipesa polegała na całkowitym niewychodzeniu z roli - nawet pomiędzy ujęciami. Była bardzo skuteczna, a jak przyznał grający Hannibala Ryan Reynolds (więcej tutaj):

- Na planie tego filmu nigdy nie spotkałem Wesleya Snipesa. Spotkałem wyłącznie Blade’a.


„Człowiek na krawędzi”
emisja: w niedzielę, 4 grudnia br. o 21:05

Rezydenci nowojorskiego wieżowca zauważają mężczyznę, który wdrapał się na 21. piętro. Rozpoczyna się akcja policyjna: bohater domaga się kontaktu wyłącznie z psycholożką Lydią Mercer. Kobieta przygotowuje się do roli negocjatorki. W tym samym czasie, nieopodal, grupa przestępcza szykuje największy w historii skok na giełdę diamentów. W rolach głównych: Elizabeth Banks, Sam Worthington, Anthony Mackie i Ed Harris (więcej tutaj).

„Dobry wieczór”:
emisja: w poniedziałki
Pasmo filmowe kanału Warner TV (więcej tutaj).

„Wielkie kino”:
emisja: w środy
Pasmo filmowe kanału Warner TV (więcej tutaj).

„Piątki w akcji”:
emisja: w piątki
„Pitch Black” (emisja w piątek, 16 grudnia br. o godzinie 21:00) - pierwszy film z serii o więźniu Richardzie B. Riddicku, który jest transportowany kosmicznym statkiem. Gdy pojazd ulega awarii, pasażerowie muszą lądować na obcej planecie. Pozostała po wypadku część załogi orientuje się, że strzeżony złoczyńca będzie im niezbędny do przeżycia. Riddick widzi bowiem w ciemności, a te wkrótce przykryją całą planetę. W roli głównej występuje Mark Sinclair „Vin Diesel” (więcej tutaj i tutaj).

„Człowiek demolka” (emisja w piątek, 30 grudnia br. o godzinie 21:00): Jak będzie wyglądał świat w 2032 roku? Odpowiedź na to pytanie z pewnością znają dwie postaci: policjant John Spartan i przestępca Simon Phoenix. W ramach kary za udział w krwawej jatce zostają zamrożeni. Wiele lat później władze postanawiają wybudzić ich z hibernacji, gdy chcą przesłuchać Phoenixa. Jednak skazany ucieka, a wtedy Spartan musi wkroczyć do akcji i pomóc złapać zbiega. W rolach głównych: Sandra Bullock, Sylvester Stallone i Wesley Snipes (więcej tutaj).

„Griswaldowie”:
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 14:15
Są aktorzy, których samo nazwisko zapowiada świetną zabawę podczas seansu: jednym z nich jest Chevy Chase. Dostał angaż w najpopularniejszym telewizyjnym widowisku komediowym w Stanach Zjednoczonych Ameryki dzięki swojemu śmiechowi. Dyrektor programu usłyszał go w kolejce przed występem Monty Pythona i zaprosił na casting. Właśnie tak aktor rozpoczął hollywoodzką karierę. Dziś trudno wyobrazić sobie filmy lat 80. i 90. ubiegłego wieku z kultowej serii „W krzywym zwierciadle” bez Chase’a. W grudniu br. Warner TV wyemituje trzy części komediowej serii w ramach pasma „Griswaldowie”. Aktor wciela się w głowę rodziny, która w każdym z filmów przeżywa niespodziewane perypetie.

„W krzywym zwierciadle: Wakacje” (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 14:15) to opowieść o tym, jak Griswaldowie postanawiają wybrać się do parku rozrywki. Wycieczka ma gwarantować moc zabawy, lecz bohaterowie wyruszają na wyprawę starym, zdezelowanym pojazdem. Są jednak zdeterminowani, by dotrzeć do celu. Po drodze zabiorą ze sobą ciocię, której śmierć narobi rodzince niemałych kłopotów, a ojciec doprowadzi do wypadku samochodowego (więcej tutaj).

W produkcji „W krzywym zwierciadle: Europejskie wakacje” (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 16:10) los również nie oszczędzi bohaterom wrażeń. Tym razem zdobędą nagrodę w konkursie i wybiorą się na wakacje do Starego Kontynentu. Znów poczynią ekscytujące plany: przed nimi odwiedziny w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Jednak podobnie jak w Ameryce, znów wpadną w wir niespodziewanych, pechowych wydarzeń. Griswaldowie spowodują niezłe zamieszanie w Stonehenge i na brytyjskich drogach (więcej tutaj).

W filmie „W krzywym zwierciadle: Witaj, Święty Mikołaju” (emisja w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 18:05) amerykańska rodzina zorganizuje u siebie święta Bożego Narodzenia. Teraz Clarkowi Griswaldowi przyświeca jeden cel: po nieoczekiwanych przeżyciach na wakacjach chce, by święta były zorganizowane perfekcyjnie. Jednak jak zwykle w przypadku tej rodziny, los ma inne plany. Misternie przygotowana choinka będzie wybrakowana, przygotowane świąteczne ozdoby się zepsują, a do listy gości dołączą niezaproszone wcześniej osoby (więcej tutaj).

„Sylwestrowa noc”:
emisja: w sobotę, 31 grudnia br. o 16:15
Jak zapowiada nadawca, taneczna rozrywka bez końca w sylwestrową noc nadchodzi Rozpoczęcie Nowego Roku z Warner TV odbędzie się w towarzystwie takich gwiazd jak Whitney Houston, Jennifer Grey, Patrick Swayze, Channing Tatum i Matthew McConaughey.

Sylwestrowy maraton zainauguruje „Dirty Dancing” (emisja w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 16:15). Nastoletnia Baby przyjeżdża z rodziną do ośrodka wypoczynkowego, gdzie zakochuje się w instruktorze tańca. Taneczna partnerka nie jest w stanie z nim wystąpić, więc główna bohaterka zgłasza się na zastępstwo. Do Baby musi przekonać się sam Johnny, który początkowo nie pała do niej sympatią. Kiedy ten już uwierzy w jej talent, okazuje się, że ojciec dziewczyny ma uprzedzenia względem mężczyzny. Napędzani miłością do tańca bohaterowie kontynuują przygotowania do występów pomimo napotkanych przeszkód. Relacja Patricka Swayzego i Jennifer Grey była burzliwa. Przed występem w „Dirty Dancing” współpracowali na planie „Czerwonego świtu” i nie przypadli sobie do gustu. Jednak Swayze przekonał Grey do udziału w „Dirty Dancing”. Ich rozejm trwał krótko, bo po rozpoczęciu zdjęć znów mieli problem z porozumieniem się. Wtedy ekipa filmowa pokazała im nagranie testowe tańca z castingu: chemia widoczna na tych ujęciach sprawiła, że aktorzy odkryli swoją relację na nowo (więcej tutaj).

Warner TV wyemituje też trzy pierwsze części serii „Step Up”. „Step Up - Taniec zmysłów” (emisja w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 18:10) przedstawia opowieść o miłości, która nie baczy na przeciwności. Tyler to młody chłopak, którego życie nie oszczędza - boryka się brakiem pieniędzy. Zostaje przydzielony do prac społecznych w szkole artystycznej. Tam poznaje Norę, tancerkę baletową. Szuka ona partnera do dyplomowego występu, a Tyler chce wyrwać się z trudnych warunków bytowania (więcej tutaj).

„Step Up 2” (emisja w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 20:10) po raz kolejny zabiera widzów do szkoły artystycznej w Maryland. Tym razem dwójka głównych bohaterów to buntownicza Andie i pewny siebie Chase. Postanawiają wziąć udział w wielkich, nieoficjalnych zawodach tańca hip-hopowego. W trakcie przygotowań do nich rodzi się między nimi uczucie.

Akcja „Step Up 3” (emisja w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 22:00) dzieje się w Nowym Jorku. Mieszka tam Luke, który należy do utalentowanej grupy tanecznej House of Pirates. Rywalizują oni z grupą House of Samurai. Zbliża się turniej tańca: Luke chce zrekrutować nowych członków do grupy. Po drodze odnajdzie miłość i odkryje ukochaną dyscyplinę na nowo (więcej tutaj i tutaj).

W sylwestrowo-noworoczną noc widzowie będą mogli poznać różne oblicza tańca. Bohaterowie „Magic Mike XXL” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku o godzinie 0:05) udowodnią, że do występów chippendales potrzeba równie dużego talentu, jak do klasycznych popisów tanecznych. Tworzą grupę Kings of Tampa i wkrótce skończą działalność. Postanawiają odejść z hukiem i dać wielkie ostatnie show (więcej tutaj).

Noworoczny maraton zakończy film, w którym pasja muzyczna łączy się z tą miłosną, czyli „Bodyguard” (emisja w nocy z soboty na niedzielę, z 31 grudnia 2022 roku na 1 stycznia 2023 roku o godzinie 2:15). W roli głównej występuje Whitney Houston. Wciela się w Rachell, popową super gwiazdę. Jej ochroniarzem jest Frank - ma obronić ją przed prześladowcą. W tych nietypowych okolicznościach między bohaterami rodzi się romantyczna relacja. Film słynie nie tylko z gwiazdorskiej obsady, ale także z hitu Whitney Houston: „I Will Always Love You” - to efekt pracy wielu rąk. Choć to Whitney Houston wyniosła utwór na nowy wokalny poziom, oryginalną autorką jest Dolly Parton. Twierdzi, że gdy pierwszy raz usłyszała nagranie Whitney Houston w samochodowym radiu, z wrażenia zatrzymała się na poboczu. Z kolei do rozpoczęcia utworu a cappella przekonał piosenkarkę Kevin Costner (więcej tutaj).
 
Emily Browning w filmie „Sucker Punch”, foto: Warner Brothers
Emily Browning w filmie „Sucker Punch”, foto: Warner Brothers
Abbie Cornish, Jena Malone, Emily Browning, Scott Glenn, Vanessa Hudgens i Jamie Chung w filmie „Sucker Punch”, foto: Warner Brothers
Abbie Cornish, Jena Malone, Emily Browning, Scott Glenn, Vanessa Hudgens i Jamie Chung w filmie „Sucker Punch”, foto: Warner Brothers
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.
Sylvester Stallone w filmie „Człowiek - demolka”, foto: Warner Bros.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...