reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-12-05 - 2022-12-06

26-28.11 Polsat Sport: Puchary, derby i mistrzostwa

dodano: 2022-11-25 14:55 | aktualizacja: 2022-11-25 18:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 26-27 listopada br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Energa Basket Liga, Emirates FA Cup, La Liga SmartBank, gala bokserska Queensberry Promotions, Prime Show MMA, World Triathlon Championship Series, bobsleje, curling, łyżwiarstwo figurowe oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters).

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), La Liga SmartBank (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Prime Show MMA (więcej tutaj i tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), curling (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

26 listopada (sobota)

5:00 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:00 curling, mistrzostwa Europy w Östersund: finał, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:45 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: program dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra

11:50 triathlon, World Triathlon Championship Series w Abu Dhabi: finał mężczyzn, Polsat Sport News

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

13:20 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: program dowolny solistek, Polsat Sport Extra

14:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

15:00 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź 2. rundy, Eleven Sports 1

15:10 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: ceremonia, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport News

15:50 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Forest Green Rovers FC Nailsworth - Alvechurch FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

17:15 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: program dowolny solistów, Polsat Sport News

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Cuprum Lubin, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Dagenham & Redbridge FC Londyn - Gillingham FC, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka, SuperLega: Itas Trentino - Allianz Milano, Polsat Sport Premium 1

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - Mickiewicz Kluczbork, Polsat Box Go

19:00 bobsleje, Puchar Świata w Whistler: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Premium 2

19:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Roleski Grupa Azoty Tarnów - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box Go

19:00 MMA, Prime Show MMA 4: Królestwo, Polsat Box Go

19:25 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: taniec dowolny, Polsat Sport News

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: taniec dowolny, Polsat Sport Extra

20:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport News

20:30 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Barkom Każany Lwów, Polsat Sport

20:30 bobsleje, Puchar Świata w Whistler: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Premium 1

21:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Espoo: ceremonia, Polsat Sport Extra

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

21:55 piłka nożna, La Liga SmartBank: UD Las Palmas - CD Tenerife Santa Cruz de Tenerife, Eleven Sports 1

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 bobsleje, Puchar Świata w Whistler: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 26 na 27 listopada (z soboty na niedzielę)

1:00 bobsleje, Puchar Świata w Whistler: przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:05 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

3:05 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

27 listopada (niedziela)

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

10:30 strzelectwo: „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:40 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:00 łyżwiarstwo, Grand Prix Espoo: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

13:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Ebbsfleet United FC Northfleet - Fleetwood Town FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Bristol Rovers FC - Boreham Wood FC, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Burton Albion FC - Chippenham Town FC, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

15:45 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

16:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:10 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Newport County AFC - Derby County FC, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Polski Cukier Start Lublin - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 2. runda: Ipswich Town FC - Buxton FC, Eleven Sports 1

18:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

18:15 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

18:50 siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo, Polsat Box Go

19:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

19:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

20:30 siatkówka, SuperLega: Emma Villas Aubay Siena - Gioiella Prisnma Taranto, Polsat Sport

21:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, mistrzostwa świata piłkarzy: „Studio Katar” - magazyn, Polsat Sport Extra

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

Noc z 27 na 28 listopada (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:45 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

4:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...