reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„WalenTNTynki” i filmy w lutym w TNT

dodano: 2021-01-20 03:58 | aktualizacja: 2021-01-21 19:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

TNT W lutym br. kanał TNT poleca widzom - w paśmie „WalenTNTynki” takie filmy jak „Dirty Dancing”, „American Pie”, „Córka prezydenta”, „Historia Kopciuszka”, „Pamiętnik”, „Kocha, lubi, szanuje”, „Seks w wielkim mieście”, „Seks w wielkim mieście 2” i „Miłosna zagrywka”, w cyklu „Piątki w akcji” takie produkcje jak „Green Lantern”, „Pacific Rim”, „Na skraju jutra” i „Lwie serce”, a w cyklu „Wielkie kino” takie filmy jak „Aż poleje się krew”, „Wywiad z wampirem”, „Christine” i „Z piekła rodem”.

TNT


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2021 roku w ofercie kanału TNT:

„Wielkie kino”:
emisja: w środy o 21:00
- „Wielkie kino” to zestaw wyjątkowych, dramatycznych filmów od słynnych reżyserów, z wybitnymi aktorkami i aktorami w rolach głównych. Te kinowe dzieła są pełne ludzkich dramatów i bezkompromisowo przedstawiają walkę o największe wartości. Bohaterowie opowieści są wielowymiarowi - prawdziwie ludzcy, charyzmatyczni i autentyczni - zapowiada nadawca (więcej tutaj)

W lutym br. cykl rozpocznie oscarowy film „Aż poleje się krew” (emisja w środę, 3 lutego br. o godzinie 21:00). Obraz otrzymał Oscara za „Najlepsze zdjęcia” dla Roberta Elswita, a także przyniósł statuetkę Danielowi Day-Lewisowi za „Główną rolę męską” - wcielił się on w postać Daniela Plainviewa, który odkrył ropę naftową w Nowym Meksyku i został bogatym potentatem. Jednocześnie osiągnął sukces dzięki byciu bezwzględnym. Okazuje się, że trafia na godnego przeciwnika - pastora Eliego Sunday (w tej roli Paul Dano), który jest równie nieprzejednany. Ostra rywalizacja zaprowadzi przeciwników do punktu, z którego nie ma odwrotu (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Wywiad z wampirem” (emisja w środę, 10 lutego br. o godzinie 21:00) to jeden z najsłynniejszych filmów młodości Brada Pitta, który wciela się w rolę wampira Louisa de Pointe du Lac. Za jego przemianę odpowiada Lestat (Tom Cruise), który zaproponował transakcję dusz: miał odjąć bohaterowi cierpienia po śmierci żony i zamienić go w nieśmiertelnego wampira. Prawda jednak okazała się okrutniejsza, bo poprzez 200 lat swojego wampirzego życia Louis trwał w wielu bolesnych chwilach. Po latach samotności stwierdza, że chce, aby świat poznał jego historię. Wtedy decyduje się udzielić kontrowersyjnego wywiadu (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, „Christine” (emisja w środę, 17 lutego br. o godzinie 21:00) jest propozycją dla tych, którzy lubią dramaty ze szczyptą strachu i gatunkowego horroru. Film został wyreżyserowany przez Johna Carpentera, który stworzył również „Łowców wampirów” i „Coś”. Produkcja z 1983 roku przedstawia historię nastoletniego Arniego (Keith Gordon), posiadającego piękny samochód - oczko w głowie chłopaka. Uwielbia go do tego stopnia, że pasja motoryzacyjna przesłania wszystkie inne relacje w jego życiu. Dziewczyna i rodzina nie są w stanie sprawić, aby bohater się opanował. A okazuje się, że auto, nazwane przez niego Christine, nie jest zwykłym samochodem. Zaczyna przejawiać ludzką zazdrość i grozić bliskim Arniego (więcej tutaj).

Cykl zakończy produkcja o historii legendarnego, przerażającego rozpruwacza. W „Z piekła rodem” (emisja w środę, 24 lutego br. o godzinie 21:00) widzowie podążać będą śladami detektywa Fredericka Abberline’a (Johnny Depp), który robi wszystko, żeby zdemaskować zabójcę i raz na zawsze pojmać Kubę Rozpruwacza. Jego rola w śledztwie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy zakochuje się w Mary Kelly (Heather Graham). Mary jest prostytutką i potencjalną ofiarą Rozpruwacza. Lecz sam Fredrick nie jest zwykłym śledczym - ma wizje, w których rozpoznaje kolejne ofiary i to senne objawienia są jego tropami. Jednocześnie zaczyna podejrzewać, że poszukiwany zabójca to wysoko postawiona, bogata osoba (więcej tutaj).

„Piątki w akcji”:
emisja: w piątki o 21:00
- W każdy piątek lutego br. stacja zaplanowała jeden z hollywoodzkich hitów kina akcji. W programie cztery superprodukcje, a w rolach głównych m.in. Blake Lively, Ryan Reynolds, Emily Blunt czy Idris Elba. Ich brawurowe występy sprawiają, że już od pierwszej sceny jest się w centrum filmowych wydarzeń - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

Na ekranizację komiksu „Green Lantern” (emisja w piątek, 5 lutego br. o godzinie 21:20) czekali fani DC na całym świecie. Ryan Reynolds wciela się w Hala Jordana, pilota, który jest przedmiotem wojskowych eksperymentów w jednostce powietrznej Ferris Aircraft. Pewnego razu trafia na przedstawicieli rasy galaktycznych istot, które powierzają mu zielony pierścień. Ten niepozorny przedmiot daje Halowi supermoce. Staje się wojownikiem Korpusu Zielonych Latarni i otrzymuje jedno zadanie: chronić Ziemię przed napastnikami. Niedługo nadarzy się okazja, dzięki której będzie mógł w pełni przetestować swoją siłę - do planety zbliża się potężny wróg, Parallax (więcej tutaj).

W kolejny piątkowy wieczór odbędzie się emisja „Pacific Rim” (emisja w piątek, 12 lutego br. o godzinie 21:00), film który wyreżyserował Guillermo del Toro. Jak czytamy w komunikacie, jest znany z produkcji, które ilustrują rozmach jego niezwykłej wyobraźni - nie bez powodu najlepiej czuje się w gatunkach fantasy czy science fiction. „Pacific Rim” opowiada historię starcia, która uświadamia ludziom, że ich rzeczywistość nie jest jedynym dostępnym światem. Kiedy z Oceanu Spokojnego wydostają się ogromne wrogie stwory, ludzkość dowiaduje się o istnieniu ukrytego portalu do równoległej rzeczywistości. Bada je dr Newton Geiszler (Charlie Day). Na całym świecie zbudowano równie wielkie roboty do walki z kosmitami. Do akcji wkracza również Raleigh Becket (Charlie Hunnam) - ostatnia nadzieja ludzkości. Razem z równie silną Mako Mori (Rinko Kikuchi) pokierują robotami w ostatecznym starciu z potworami (więcej tutaj).

„Na skraju jutra” (emisja w piątek, 19 lutego br. o godzinie 21:15) to kolejna propozycja dla wielbicieli opowieści o walce z przybyszami z odległej galaktyki. Ziemia stała się ofiarą ataku przypuszczonego przez rasę potężnych obcych istot - Mimików. Pewnego razu w ramach indywidualnych potyczek, niedoświadczony sierżant William Cage (Tom Cruise) zostaje wysłany w oko cyklonu walki z kosmitami. Niestety wpada w pętlę czasową i jest skazany na przeżywanie tej samej walki dzień po dniu… Jedynie współdziałanie z dowódczynią wojska, Ritą Vrataski (Emily Blunt), która pokonała najwięcej oddziałów Mimików, może pomóc mu wydostać się z pułapki (więcej tutaj).

Lutowe „Piątki w akcji” zakończą się emisją filmu „Lwie serce” (emisja w piątek, 26 lutego br. o godzinie 23:00). To produkcja z Jean-Claude Van Dammem. Aktor wcielił się w rolę Lyona Gaultiera, wiernego żołnierza Legii Cudzoziemskiej. Oddanie bohatera służbie wojskowej zostanie wystawione na próbę, kiedy dowiaduje się, że jego brat został brutalnie zamordowany. Lyon decyduje się złamać przysięgi - wtedy dla przełożonych staje się zwykłym dezerterem. Jednak przemożna chęć pomszczenia brata jest dla niego ważniejsza niż zdrada kraju i jednostki (więcej tutaj).

„WalenTNTynki”:
emisja: w niedzielę, 14 lutego br. o 7:55
- Wspólny seans filmowy w domowym zaciszu to jeden ze sposobów na udaną randkę: z miłością życia, przyjaciółką lub Rayanem Goslingiem. W niedzielę, 14 lutego br. TNT zaoferuje towarzystwo gwiazd kina: przy filmach, które bawią, wzruszają i wycisną łzę nawet z oka największego twardziela. W programie maratonu „WalenTNTynki” znajdą się produkcje dla wielbicieli klasycznych, porywających i sentymentalnych romansów, jak i miłosnych historii opowiedzianych z przymrużeniem oka - zapowiada nadawca. 

Pierwszą z nich będzie „Dirty Dancing” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 7:55), pozycja, której - jak zapewnia nadawca - nie mogło zabraknąć w walentynki. Ponadczasowa historia marzycielskiej Frances (Jennifer Grey) i pełnego pasji instruktora tańca Johnny’ego (Patrick Swayze) dziś porusza tak samo, jak przed trzydziestu lat. Dziewczyna spędza letnie wakacje w ośrodku wypoczynkowym. Podczas spaceru spotyka tancerza, który wraz ze swoją partnerką tańca ćwiczy układ przed występem. Zafascynowana Frances nie może oderwać od nich wzroku i marzy o wystąpieniu z Johnnym. Jeszcze nie wie, że niedługo los sprezentuje jej okazję do spełnienia ukrytych pragnień (więcej tutaj).

Kolejny film to szalona komedia z lat 90. ubiegłego wieku, czyli „American Pie” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 10:00). Pokazuje historię grupy nastolatków, którzy chcą stracić dziewictwo przed pójściem na studia. Jednak niedoświadczeni chłopcy będą popełniać wiele błędów - w dodatku dziewczyny, które chcą poderwać, równie mocno obawiają się niezręczności i obmyślają podobny plan. Jakby tego było mało, na scenę wkraczają rodzice, którzy ze skrępowaniem próbują przygotować swoje dzieci do pierwszego razu. - Ta zabawna komedia pomyłek za każdym razem rozśmiesza równie mocno - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„Córka prezydenta” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 11:55) jest opowieścią o pragnieniu wolności i niezależności. Nastoletnia Anna (Mandy Moore) to córka prezydenta (Mark Harmon) Stanów Zjednoczonych Ameryki. Z tego powodu jest narażona na ataki, a prezydent zaleca służbom i ochroniarzom, aby pilnowali jej 24 godziny na dobę. Anna postanawia wykorzystać okazję podczas wycieczki po Europie, aby uciec funkcjonariuszom służb. Dzięki temu może zaznać wolności. Korzysta ze swobody w stu procentach i poznaje tajemniczego Brytyjczyka, Bena (Matthew Goode). Ich wspólna wyprawa jest sielanką, jednak w pewnym momencie Anna będzie musiała podjąć decyzję, czy zdradzić swoją tożsamość nowemu ukochanemu.

Kolejną propozycją kanału TNT będzie film „Historia Kopciuszka” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 14:00).

Jak zapewnia nadawca, „Pamiętnik” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 15:50) szybko podbił serca widzów na całym świecie. Ekranizacja bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa do dziś jest uważana za jeden z najlepszych dramatycznych romansów. Produkcja przyczyniła się do jeszcze większej popularności Ryana Goslinga, który wciela się w rolę Noah, pierwszej miłości Allie (Rachel McAdams). Para poznaje się w latach 40. ubiegłego wieku i zakochuje się w sobie na zabój. Niestety, rodzice dziewczyny nie byli przychylni związkowi, co doprowadziło do rozstania. Kilka lat później byli kochankowie znów trafiają na siebie. Wszystkie wspomnienia tego romansu zostały zapisane w pamiętniku Allie, który odegra w życiu pary bardzo ważną rolę. 

Jak zapewnia nadawca, jeżeli ktoś wątpi, czy Ryan Gosling jest królem wysmakowanych filmów romantycznych, z pewnością przekona się o tym po seansie „Kocha, lubi, szanuje” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 18:20). Film opowiada historię Cala (Steve Carell), który wiedzie pozornie idealne życie. Jego świat legnie w gruzach, kiedy dowiaduje się, że żona Emily (Julianne Moore) stwierdza, że nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Cal musi poradzić sobie jako singiel w nieznanym mu dotąd świecie. Poznaje wtedy przebojowego Jacoba (Ryan Gosling), który postanawia zostać przewodnikiem Cala po świecie randkowania. Bohater odkrywa, że w nowej rzeczywistości nie czuje się jak ryba w wodzie. Na domiar złego, musi pilnować nastoletniego syna zakochanego w swojej starszej niani (więcej tutaj i tutaj).

„Seks w wielkim mieście” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 20:50) to pełnometrażowa produkcja bazująca na serialu pod tym samym tytułem. Tym razem widzowie spotykają Carrie (Sarah Jessica Parker), Samanthe (Kim Cattrall), Mirandę (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis) kilka lat po zakończeniu akcji serialu. Carrie jest w związku z Mr Bigiem (Chris Noth). Jednak czy ich relacja przetrwa próbę czasu? Miranda wyznaje Carrie, że ma problemy w małżeństwie ze Stevem. Charlotte zachodzi w ciążę, a Samantha rozważa zaręczyny ze Smithem. - Bohaterki po raz kolejny przeżywają wiele wzlotów i upadków, a widzowie mogą wzruszać się wraz z nimi - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

W sequelu „Seks w wielkim mieście 2” (emisja w niedzielę, 14 lutego br. o godzinie 23:50) kobiety po raz kolejny są na zakręcie życiowym. Kochająca szalone życie Samantha próbuje poradzić sobie z menopauzą, Carrie musi skonfrontować się z tym, co poróżnia ją z Bigiem, Charlotte mierzy się z trudnościami wychowywania dzieci, a Miranda bez przerwy zajmuje się pracą. Bohaterki będą musiały podjąć kolejne, ważne życiowe decyzje i zastanowić się, czego naprawdę pragną na tym etapie życia (więcej tutaj).

Walentynkowy maraton zakończy „Miłosna zagrywka” (emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 14 na 15 lutego br. o godzinie 2:35). W roli głównej Jimmy Fallon i Drew Barrymore. Bohaterowie zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Lindsay rozwija swoje życie zawodowe w świecie biznesu, a Ben jest uwielbianym przez dzieciaki nauczycielem. Wydaje się, że ich związek to niczym niezakłócona, idealna relacja. Jednak, kiedy rozpoczyna się sezon sportowy dla meczy basebeallu, Lindsay orientuje się, że sport jest największą pasją jej partnera - na tyle dużą, że być może wygra z uczuciem do niej. Czy uda im się pogodzić różne potrzeby i uratować związek (więcej tutaj)?
 
Heather Graham w filmie „Z piekła rodem”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporration
Heather Graham w filmie „Z piekła rodem”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporration
Heather Graham w filmie „Z piekła rodem”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporration
Heather Graham w filmie „Z piekła rodem”, foto: Twentieth Century Fox Film Corporration
Eddie Kaye Thomas i Jennifer Coolidge w filmie „American Pie”, foto: NBC Universal
Eddie Kaye Thomas i Jennifer Coolidge w filmie „American Pie”, foto: NBC Universal
Rachel McAdams i Ryan Gosling w filmie „Pamiętnik”, foto: WarnerMedia
Rachel McAdams i Ryan Gosling w filmie „Pamiętnik”, foto: WarnerMedia
Rachel McAdams i Ryan Gosling w filmie „Pamiętnik”, foto: Melissa Moseley/New Line Cinema
Rachel McAdams i Ryan Gosling w filmie „Pamiętnik”, foto: Melissa Moseley/New Line Cinema
Kristin Davis, Kim Cattrall i Cynthia Nixon w filmie „Seks w wielkim mieście”, foto: Warner Bros.
Kristin Davis, Kim Cattrall i Cynthia Nixon w filmie „Seks w wielkim mieście”, foto: Warner Bros.
Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis w filmie „Seks w wielkim mieście 2”, foto: New Line Productions, Inc.
Kim Cattrall, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Kristin Davis w filmie „Seks w wielkim mieście 2”, foto: New Line Productions, Inc.
Hilary Duff i Dan Byrd w filmie „Historia Kopciuszka”, fot: Photofest
Hilary Duff i Dan Byrd w filmie „Historia Kopciuszka”, fot: Photofest
Emma Stone i Ryan Gosling w filmie „Kocha, lubi, szanuje”, foto: WBITV
Emma Stone i Ryan Gosling w filmie „Kocha, lubi, szanuje”, foto: WBITV
Blake Lively i Ryan Reynolds w filmie „Green Lantern”, foto: Warner Brothers
Blake Lively i Ryan Reynolds w filmie „Green Lantern”, foto: Warner Brothers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...