reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Dzień Ziemi w stacji Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-04-20 18:41
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Nature W weekend 22-23 kwietnia br. kanał Polsat Viasat Nature w ramach pasma „Weekend Dnia Ziemi” poleca swoim widzom takie produkcje programowe jak „Dzika Kanada”, „Nil: rzeka ostateczna”, „Królowie pustyni: lwy z Namibii” (sezony 1. i 2.), „Nasza tajemnicza planeta”, „Nowa Zelandia: podwodne życie”, „Najpiękniejsze krajobrazy”, „Niezwykła przyroda Madagaskaru”, „Ziemia: cztery pory roku”, „Wielka Afryka”, „Największe migracje w przyrodzie”, „Masai Mara” i „Reguły z Serengeti”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Weekend Dnia Ziemi” na kanale Polsat Viasat Nature:

Dzień Ziemi to coroczne święto, które honoruje osiągnięcia ruchu ekologicznego i podnosi świadomość w zakresie potrzeby ochrony zasobów naturalnych Ziemi dla przyszłych pokoleń. Co roku Dzień Ziemi obchodzony jest 22 kwietnia i aby uczcić to wydarzenie, kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na cały weekend (22-23 kwietnia br.) z programami o otaczającym nas świecie przyrody. Jak zapowiada nadawca, przez cały dzień, w sobotę i niedzielę, 22 i 23 kwietnia br. widzowie będą mogli obserwować niesamowitą różnorodność i naturalną siłę naszej planety, zwracając jednocześnie uwagę na stojące przed nami wyzwania. Weekendowe pasmo programów zabierze widzów do każdego zakątka planety, od rezerwatu Masai Mara w Kenii po skaliste tereny Kanady.

Z programem „Dzika Kanada” - rozległą tematycznie serią opowiadającą wyjątkowe historie o tym, jak każda pora roku wpływa na zwierzęta i rośliny znajdujące się na terenie Kanady, widzowie wybiorą się na odległą północ (więcej tutaj).

W serii „Nil: rzeka ostateczna” widzowie będą podążać wzdłuż Nilu od jego tajemniczych źródeł do delty na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Udadzą się na wyprawę razem z afrykańskimi łowcami nocy i odkryją śmiertelnie niebezpieczne strategie, które lwy, lamparty i hieny wykorzystują do nocnego polowania (więcej tutaj). W sezonach pierwszym i drugim programu „Królowie pustyni: lwy z Namibii” zbliżą się do prawdziwych lwów pustynnych, które przemierzają surowe góry, wydmy, bezkresne żwirowe równiny, a czasem nawet plaże Wybrzeża Szkieletowego w Namibii (więcej tutaj).

„Nasza tajemnicza planeta” zabierze widzów w podróż przez najwspanialsze zjawiska w przyrodzie i przedstawi intrygujące i wizualnie zapierające dech w piersiach zwierzęce spektakle (więcej tutaj). Z programem „Nowa Zelandia: podwodne życie” widzowie udadzą się na odległe południowe szerokości geograficzne naszej planety, by pozna trudy morskiego życia i dramaty dzikich zwierząt żyjących na ośnieżonych fiordach (więcej tutaj). Z kolei z serią „Najpiękniejsze krajobrazy” wybiorą się w podróż przez najpiękniejsze i najbardziej majestatyczne naturalne krajobrazy świata i odkryją wspaniałości rzek, dżungli i gór (więcej tutaj).

W weekendowym paśmie z okazji Dnia Ziemi zostaną wyemitowane również takie programy jak „Niezwykła przyroda Madagaskaru” (więcej tutaj), „Ziemia: cztery pory roku” (więcej tutaj), „Wielka Afryka” (więcej tutaj), „Największe migracje w przyrodzie”, „Masai Mara” (więcej tutaj) oraz „Reguły z Serengeti” (więcej tutaj)

- Na maraton przyrodniczych emocji zapraszamy w sobotę i niedzielę, 22 i 23 kwietnia br., tylko na kanale Polsat Viasat Nature - zachęca nadawca (więcej tutaj).
 
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence
Kadr z programu „Wielka Afryka”, foto: Off The Fence
Tony Sinclair w programie „Reguły z Serengeti”, foto: PBS
Tony Sinclair w programie „Reguły z Serengeti”, foto: PBS


„Weekend Dnia Ziemi” - emisja w sobotę i niedzielę, 22 i 23 kwietnia 2023 roku na kanale Polsat Viasat Nature.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...