reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Produkcje Paramountu w stacjach AXN w Polsce

dodano: 2023-05-12 09:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution. Koncern medialny poszerza swoją ofertę o ponad 2000 godzin rozrywki w całym regionie (kanały AXN, AXN White, AXN Black i AXN Spin w Polsce). W ofercie pojawią się takie produkcje, jak: „Mission: Impossible”, „Star Trek”, „Dyktator”, „Terminator: Genisys”, „Szeregowiec Ryan”, „Lot”, „Cast Away - poza światem ”, „Agenci NCIS: Hawaje”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „CSI: Vegas”, „FBI”, „FBI: Most Wanted”, „Walker”, „Zaginiony symbol”, „Kot w butach”, „Jak wytresować smoka”, „SpongeBob: Na suchym lądzie”, „SpongeBob Kanciastoporty” i „Kung Fu Panda”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution, dystrybutorem treści rozrywkowych. Począwszy od wiosny 2023 roku Paramount dostarczy ponad 2000 godzin filmów i seriali, wzbogacając ofertę stacji nadających w regionie, w tym kanałów AXN (AXN, AXN White, AXN Black i AXN Spin) w Polsce.

Jak czytamy w komunikacie, celem Antenna Entertainment jest oferowanie szerokiego wachlarza doskonałej rozrywki, dopasowanej do oczekiwań lokalnej widowni - od kryminałów oraz filmów i seriali akcji, przez komedie i animacje, po romanse. W tym celu firma angażuje się w produkcję wysokiej jakości oryginalnych tytułów w regionie, jak również pozyskuje najlepsze treści od czołowych wytwórni z całego świata. Nowe partnerstwo między Antenna Entertainment i Paramount, jednym z największych dostawców treści rozrywkowych na świecie, stanowi ważny krok na drodze do osiągnięcia tego celu.
 

- Ta umowa to kamień milowy w historii naszej firmy, który zapewni nam treści wysokiej jakości. Nadawanie ich na naszych kanałach Viasat (dostępnych tylko na terenie Węgier) oraz kanałach AXN (we wszystkich 13 krajach, w których działamy, w tym w Polsce) pozwoli nam zbudować jeszcze bliższe relacje z widzami i wzmocnić naszą pozycję w branży rozrywkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Paramount, a to dopiero początek planu dalszego rozwoju

- powiedział Gergely Benda, dyrektor generalny Antenna Entertainment.

Jak informuje nadawca, licencja regionalna pozwoli na wprowadzenie zróżnicowanej oferty, zarówno jeśli chodzi o seriale, jak i filmy, spełniającej oczekiwania widzów i partnerów biznesowych. Filmy z serii „Mission: Impossible” (więcej tutaj) i „Star Trek” (więcej tutaj), a także kultowe produkcje - takie jak „Dyktator” (więcej tutaj), „Terminator: Genisys” (więcej tutaj), „Szeregowiec Ryan” (więcej tutaj), „Lot” (więcej tutaj) czy „Cast Away - poza światem” (więcej tutaj) - zapewnią miłośnikom kina mnóstwo emocji. Widzowie mogą także liczyć na seriale, takie jak „Agenci NCIS: Hawaje” (więcej tutaj), „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (więcej tutaj), „CSI: Vegas” (więcej tutaj), „FBI” (więcej tutaj), „FBI: Most Wanted”, „Walker” i „Zaginiony symbol” (więcej tutaj). Ponadto dla najmłodszych widzów nadawca przygotował filmy animowane, takie jak „Kot w butach” (więcej tutaj i tutaj), „Jak wytresować smoka” (więcej tutaj), a także „SpongeBob: Na suchym lądzie” (więcej tutaj) i „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) oraz dwie części „Kung Fu Pandy” (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, w Polsce kanał AXN będzie nadal konsekwentnie budował swoją tożsamość i pozycję, oferując premierowe odcinki amerykańskich seriali i filmów pełnych zagadek kryminalnych, akcji i dramatów. Tej wiosny AXN Polska rozpoczął emisję seriali „FBI” i „Zaginiony symbol”. W najbliższych miesiącach widzowie mogą się także spodziewać premier, takich seriali jak „FBI: Most Wanted” i „Agenci NCIS: Hawaje”. Nowa umowa licencyjna pokazuje, że Antenna Entertainment nieustannie dąży do zaoferowania widzom najwyższej jakości produkcji, poszerzając swoją ofertę poprzez inwestycje i współpracę z innymi podmiotami.
 
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...