reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Produkcje Paramountu w stacjach AXN w Polsce

dodano: 2023-05-12 09:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution. Koncern medialny poszerza swoją ofertę o ponad 2000 godzin rozrywki w całym regionie (kanały AXN, AXN White, AXN Black i AXN Spin w Polsce). W ofercie pojawią się takie produkcje, jak: „Mission: Impossible”, „Star Trek”, „Dyktator”, „Terminator: Genisys”, „Szeregowiec Ryan”, „Lot”, „Cast Away - poza światem ”, „Agenci NCIS: Hawaje”, „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas”, „CSI: Vegas”, „FBI”, „FBI: Most Wanted”, „Walker”, „Zaginiony symbol”, „Kot w butach”, „Jak wytresować smoka”, „SpongeBob: Na suchym lądzie”, „SpongeBob Kanciastoporty” i „Kung Fu Panda”.

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grupa Antenna Entertainment podpisała umowę licencyjną z Paramount Global Content Distribution, dystrybutorem treści rozrywkowych. Począwszy od wiosny 2023 roku Paramount dostarczy ponad 2000 godzin filmów i seriali, wzbogacając ofertę stacji nadających w regionie, w tym kanałów AXN (AXN, AXN White, AXN Black i AXN Spin) w Polsce.

Jak czytamy w komunikacie, celem Antenna Entertainment jest oferowanie szerokiego wachlarza doskonałej rozrywki, dopasowanej do oczekiwań lokalnej widowni - od kryminałów oraz filmów i seriali akcji, przez komedie i animacje, po romanse. W tym celu firma angażuje się w produkcję wysokiej jakości oryginalnych tytułów w regionie, jak również pozyskuje najlepsze treści od czołowych wytwórni z całego świata. Nowe partnerstwo między Antenna Entertainment i Paramount, jednym z największych dostawców treści rozrywkowych na świecie, stanowi ważny krok na drodze do osiągnięcia tego celu.
 

- Ta umowa to kamień milowy w historii naszej firmy, który zapewni nam treści wysokiej jakości. Nadawanie ich na naszych kanałach Viasat (dostępnych tylko na terenie Węgier) oraz kanałach AXN (we wszystkich 13 krajach, w których działamy, w tym w Polsce) pozwoli nam zbudować jeszcze bliższe relacje z widzami i wzmocnić naszą pozycję w branży rozrywkowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Paramount, a to dopiero początek planu dalszego rozwoju

- powiedział Gergely Benda, dyrektor generalny Antenna Entertainment.

Jak informuje nadawca, licencja regionalna pozwoli na wprowadzenie zróżnicowanej oferty, zarówno jeśli chodzi o seriale, jak i filmy, spełniającej oczekiwania widzów i partnerów biznesowych. Filmy z serii „Mission: Impossible” (więcej tutaj) i „Star Trek” (więcej tutaj), a także kultowe produkcje - takie jak „Dyktator” (więcej tutaj), „Terminator: Genisys” (więcej tutaj), „Szeregowiec Ryan” (więcej tutaj), „Lot” (więcej tutaj) czy „Cast Away - poza światem” (więcej tutaj) - zapewnią miłośnikom kina mnóstwo emocji. Widzowie mogą także liczyć na seriale, takie jak „Agenci NCIS: Hawaje” (więcej tutaj), „CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas” (więcej tutaj), „CSI: Vegas” (więcej tutaj), „FBI” (więcej tutaj), „FBI: Most Wanted”, „Walker” i „Zaginiony symbol” (więcej tutaj). Ponadto dla najmłodszych widzów nadawca przygotował filmy animowane, takie jak „Kot w butach” (więcej tutaj i tutaj), „Jak wytresować smoka” (więcej tutaj), a także „SpongeBob: Na suchym lądzie” (więcej tutaj) i „SpongeBob Kanciastoporty” (więcej tutaj) oraz dwie części „Kung Fu Pandy” (więcej tutaj).

Jak zapewnia nadawca, w Polsce kanał AXN będzie nadal konsekwentnie budował swoją tożsamość i pozycję, oferując premierowe odcinki amerykańskich seriali i filmów pełnych zagadek kryminalnych, akcji i dramatów. Tej wiosny AXN Polska rozpoczął emisję seriali „FBI” i „Zaginiony symbol”. W najbliższych miesiącach widzowie mogą się także spodziewać premier, takich seriali jak „FBI: Most Wanted” i „Agenci NCIS: Hawaje”. Nowa umowa licencyjna pokazuje, że Antenna Entertainment nieustannie dąży do zaoferowania widzom najwyższej jakości produkcji, poszerzając swoją ofertę poprzez inwestycje i współpracę z innymi podmiotami.
 
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group
Missy Peregrym w serialu „FBI”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 229 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...