reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Wątpliwość” i seriale w grudniu w Epic Drama

dodano: 2020-11-16 04:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W grudniu br. kanał Epic Drama poleca widzom takie seriale jak „Wszystkie stworzenia duże i małe” („Weterynarz z Yorkshire” w stacji Polsat Viasat Nature), „Żywi i umarli” i „Wesołych świąt, detektywie Murdoch!” („Detektyw Murdoch”), w ramach pasma „Święta z miniserialami” takie produkcje jak „Endeavour: Sprawy młodego Morsa”, „Duchy z Enfield”, „Miniaturzystka”, „Dezerter”, „Wilki z Berlina”, „Wiedeńska krew” i „Wojna światów”, a w ramach pasma „Świąteczny maraton filmów” takie filmy jak „Hollywoodland”, „Godziny”, „Emma”, „Mansfield Park”, „Bandyci”, „Wątpliwość”, „Zaginione”, „Młode strzelby II”, „Agatha: Prawdziwe morderstwo”, „Wizyta inspektora”, i „Wesołych Świąt, detektywie Murdoch!”.

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2020 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Wszystkie stworzenia duże i małe”
emisja: w niedziele o 18:30

James Herriot właśnie ukończył Glasgow Veterinary College i chce spełnić swoje marzenia o pracy weterynarza w uroczym hrabstwie Yorkshire. Szybko odkrywa, że leczenie zwierząt to także relacje z ich właścicielami, a te w przypadku farmerów z Yorkshire bywają trudne... W Skeldale House James poznaje swoją nową, nieco dysfunkcyjną rodzinę: chaotycznego i nieprzewidywalnego szefa, Siegfrieda Farnona, jego krnąbrnego brata Tristana i bystrą panią Hall, która o wszystkim decyduje. A kiedy uwagę Jamesa przyciąga miejscowa piękność, Helen Anderson, powodów, dla których warto zostać w Yorkshire, jest coraz więcej... Ten serial to remake oryginalnej serii z lat 1978-1990, nakręconej na podstawie życia i książek lekarza weterynarii Jamesa Herriota. - Przy okazji zapraszamy także do kanału Polsat Viasat Nature, gdzie w programie „Weterynarz z Yorkshire” można zobaczyć, jak dziś wygląda dziedzictwo Jamesa Herriota - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Żywi i umarli”
emisja: codziennie (od 13 grudnia br.) o 21:30

Nathan Appleby dziedziczy Shepzoy House - posiadłość w pięknej, ale odizolowanej dolinie w Somerset, i postanawia rozpocząć tu nowe życie wraz z ukochaną żoną Charlotte. Niestety, ta idylla wkrótce zostaje przerwana przez dziwne i niepokojące wydarzenia, które w niezwykły sposób koncentrują się wokół osoby coraz bardziej przerażonego Nathana. Czy jest on opętany i przez kogo? Poszukiwanie odpowiedzi wstrząśnie wszystkim, w co Nathan kiedykolwiek wierzył, i zagrozi każdemu, kogo kiedykolwiek kochał. Twórca serialu, Ashley Pharoah, ma imponujące CV: zaczynał karierę jako jeden ze scenarzystów serii „Na sygnale”, „Milczący świadek” i „EastEnders”. Później współpracował przy powstawaniu takich brytyjskich seriali, jak „Życie na Marsie” czy „Powstać z popiołów”.

„Wesołych świąt, detektywie Murdoch!”
emisja: w sobotę, 19 grudnia br. o 21:30

Znany filantrop Alister McGowan zostaje znaleziony martwy na imprezie w swojej rodzinnej posiadłości. W dodatku skradzione zostają hojne prezenty dla potrzebujących dzieci. Kiedy detektyw William Murdoch prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa McGowana, dowiaduje się, że ten lokalny potentat biznesowy pozostawał w ostrym sporze ze swoim byłym partnerem, Cyrusem Lynchem. Nikczemne siły chcą zniszczyć ducha świąt - Murdoch zdaje sobie sprawę, że oprócz rozwiązania zagadki morderstwa musi także uratować Boże Narodzenie. Do stałej obsady serialu w tym specjalnym odcinku świątecznym dołącza kilku wyjątkowych gości, między innymi Brendan Coyle (znany z serii „Downton Abbey”), Kelly Rowan („Życie na fali”), a także legenda Hollywood, wielokrotny zdobywca Złotego Globu - Edward Asner (więcej tutaj)

„Świąteczny maraton filmów”:
emisja: codziennie (od 19 grudnia br.) o 23:25
- Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas w roku, spędzany na spotkaniach czy przyjęciach wśród przyjaciół i bliskich. Czy jest coś, co może ten czas uczynić jeszcze lepszym? Tak: dobry film, który pozwoli nam na chwilową ucieczkę do innego świata, poznanie wyjątkowych ludzi i ich wyjątkowych historii. Zapraszamy! - zachęca nadawca. Stacja pokaże takie produkcje jak „Hollywoodland” (więcej tutaj), „Godziny” (więcej tutaj), „Emma” (więcej tutaj), „Mansfield Park” (więcej tutaj), „Bandyci” (więcej tutaj), „Wątpliwość” (więcej tutaj), „Zaginione” (więcej tutaj), „Młode strzelby II” (więcej tutaj), „Agatha: Prawdziwe morderstwo” (więcej tutaj), „Wizyta inspektora” (więcej tutaj) i „Wesołych Świąt, detektywie Murdoch!” (więcej tutaj).

„Święta z miniserialami”:
emisja: codziennie (od 20 grudnia br.) o 21:30
- Zapraszamy na najlepsze miniseriale z całego roku, które będzie można obejrzeć ciągiem, bez potrzeby czekania na następny odcinek. Proponujemy bardzo zróżnicowaną tematykę: od kosmitów i egzorcystów, detektywów i demony, po bohaterów i złoczyńców z całego świata - od Wiednia i Londynu po Moskwę, od brytyjskiej prowincji po front wschodni - zachęca nadawca. Kanał pokaże takie produkcje jak „Endeavour: Sprawy młodego Morsa” (więcej tutaj), „Duchy z Enfield” (więcej tutaj), „Miniaturzystka” (więcej tutaj), „Dezerter” (więcej tutaj), „Wilki z Berlina”, „Wiedeńska krew” (więcej tutaj) i „Wojna światów” (więcej tutaj).
 
Małgorzata Mikołajczak w filmie „Dezerter”, foto: Krzysztof Wiktor
Małgorzata Mikołajczak w filmie „Dezerter”, foto: Krzysztof Wiktor


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

499 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...